בניית אתרים שיווקיים או תדמיתיים

שיווק באינטרנט - בניית אתרים

גם האתר שלך יכול להזניק את המכירות

השקעת בבניית קמפיין פרסום, או קידום אתרים ותנועת הגולשים באתר שלך היא מעל ומעבר למצופה, אך מעטים המבקרים שפונים אליך, או מבצעים רכישה? זה כנראה הזמן לבדק בית. בניית אתרים שיווקיים דורשת מיומנות והיכרות עם שיטות שיווק באינטרנט, במאמר זה, נציע כמה טיפים שימושיים.

חשיבותו של עמוד הבית

עמוד הבית באתר, הוא למעשה שער הכניסה אליו מגיעים גולשים, על מנת להמחיש את חשיבות העמוד, נבקש שתיזכר בפעם האחרונה בה חיפשת ברשת האינטרנט מוצר, או שירות כלשהו. כמה שניות לקח לך להחליט האל להמשיך לקרוא באתר אליו הגעת, או להמשיך לאתר הבא? מחקרים מראים כי הגולש הממוצע מחליט תוך 12 שניות, מרגע הגיעו אל עמוד הבית.

אם עמוד הבית באתר שלך לא הרשים אותו, הוא ימשיך לחפש באתרי אינטרנט אחרים. לכל מוצר, או שירות שמשווק ברשת מתחרים רבים ואם לא תצליח תוך 12 שניות ליצור את הרושם המדויק ביותר, לא חשוב כמה גולשים יגיעו לאתרך, את הפנייה, או הרכישה הם יבצעו באתרים המתחרים.

מבנה ויזואלי של אתרים שיווקיים

מלבד התוכן באתר, אליו נתייחס בהמשך, בניית אתרים שיווקיים מוצלחים חייבת לענות על צרכים ויזואליים מבחינת עיצוב ומבנה האתר. העין של הגולש מצלמת, הרבה לפני שהיא קוראת את התוכן באתר. המראה הוויזואלי של אתר האינטרנט שלכם הוא המפגש החזיתי הראשון בניכם לבין כל לקוח פוטנציאלי שמגיע לאתר, כדאי שהרושם שתצרו יהיה מקצועי.

דברים שכדאי להקפיד עליהם:
  • עמוד מסודר, טקסט מונח בצורה אסטטית, עם מרווחים נכונים ופונט ידידותי
  • לא לעשות שימוש מוגזם בצבעים, או בכלים עיצוביים אחרים בתוכן
  • וודאו שהאתר נטען בקלות ובצורה תקנית, הן בדפדפן אקספלורר והן בדפדפן פיירפוקס
  • פרסום הוא מקור הכנסה לבעלי אתרים, אך לא כדאי שפרסומות "ישתלטו" על האתר

תוכן באתרי אינטרנט שיווקיים

השורות הראשונות בכל אתר אינטרנט הן השורות החשובות ביותר. אם תצליחו לעניין את הגולש בשורות הראשונות, הוא יישאר באתר וימשיך לקרוא בו ולבסוף גם יבצע פנייה, או רכישה. איך עושים את זה? הדרך היעילה ביותר היא תיאור בעיה ופיתרון. חפשו את הרכיבים שמעניינים והמשתלמים ביותר במוצרים, או השירותים שאתם מציעים ונסו להדגיש זאת כבר בשורות הראשונות.

נסו לחשוב תמיד על הגולש, לא על הקולגות, לא על המתחרים, לא על העסק, אלא על הצרכים של הגולש, כי רק אם תצליחו ליצור אצלו רושם חיובי, תצליחו להגדיל את היקף המכירות שלכם. נסו לכתוב ממקום של הזדהות והבנה של הצרכים שלו, כמי שמכיר את הרצונות והבעיות ומציע פיתרון אופטימאלי.

בניית אתרים שיווקיים, בשונה מהפקת פרסומת טלוויזיונית, חייבת בין השאר לספק לגולשים את האינפורמציה שהם מחפשים. נסו להסביר, להדגים ולכתוב בשפה ברורה, נסו ליצור תוכן שיווקי שיגרום לגולשים להרגיש בנוח ולא לחוש תסכול מכך שאינם מבינים תכנים באתר.

שורה תחתונה

חשוב להניע את הגולש לפעולה, אל תסתפקו בכך שיש בתפריט האתר עמוד יצירת קשר, או בצד תיבה להזנת הפרטים. אמרו לגולש מפורשות שכדאי לו ליצור קשר ונסו להדגיש בפניו, את כל הסיבות בגללן כדאי לו. בניית אתרים שיווקיים דורשת מחשבת תחילה ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי לממש את מלוא הפוטנציאל של האתר.

לבניית אתר אינטרנט שיווקי ומידע נוסף, לחץ כאן: יצירת קשרמאמרים אחרונים

קישורים
- פרסום
- פרסומת
- עיצוב לוגו
- קידום אתרים
- שיווק באינטרנט
- מיתוג

חיפוש באתר
מפת האתר

אתר זה שייך לחברת SEOweb קידום אתרים באינטרנט.