אינפורמציה - כלי שיווק מעולה

אינפורמציה - כלי שיווק מקצועי זמין ויעיל

כשאיציק נכנס לחנות עשה זאת בעצמך, הוא יכול להסתכל על המוצרים, לנסות אותם קצת אפילו, לקרוא את הטקסט על האריזה כדי להבין במה מדובר ולראות מה אנשים אחרים קונים. בחנות אינטרנט ממוצעת, כל הפעולות האלה אפשריות, חוץ מהמגע הישיר עם המוצר.

יש עוד משהו שאיציק יכול לעשות בחנות ה"עשה זאת בעצמך". חנויות מקצועיות מעסיקות בדרך כלל מוכרים שמבינים בתחום ויש להם בו ניסיון מסוג זה או אחר. לכן, איציק יכול לגשת לאחד המוכרים שיכול להסביר לו איך לבנות סככה בחצר, אין להתקין ברז חדש באמבטיה ובאיזה חומרים כדאי לו להשתמש כדי לאטום את הגג שלו.

ככל שאיציק מקבל יותר אינפורמציה שימושית מהמוכר, כך הוא סומך עליו יותר ומקבל תחושה שהוא "יודע על מה הוא מדבר".

תחושת האמון שנוצרה בין איציק למוכר, מגבירה בצורה ניכרת את הסיכוי לרכישה. במקביל, איציק יוצא מהחנות גם עם מוצרים חדשים וגם עם ידע חדש שיעזור לו להוציא את המירב מהרכישות החדשות שלו.

באינטרנט, אינכם יכולים לשלוח סוכן מכירות לעזור לכל לקוח פוטנציאלי שמגיע לשוטט באתר. עדיין, אתם רוצים למנוע סיטואציה בה הוא ישוטט מעט בין המוצרים ויצא מהחנות. גם אם כרגע הוא לא יקנה כלום, אתם רוצים לתת לו סיבה לסמן את האתר שלכם ולחזור אליו.

היתרונות של אינפורמציה באתר מסחרי הם:

ביסוס מומחיות ויצירת אמון

אינפורמציה מאפשרת מכירה שקטה. לקוחות אינם אוהבים להרגיש שדוחפים אותם לביצוע מכירה. אינפורמציה באתר יוצרת תחושה בפני הלקוח שאתם מנסים לעזור. כאשר אתם מספקים מידע שימושי שהלקוח יכול להשתמש בו, עזרתם לו עוד לפני שהוא שילם לכם כסף.

העזרה החינמית הזאת יוצרת אמון, ושמה אתכם מעל המתחרים שלכם בעיני הלקוח. בנוסף ליצירת האמון, על ידי ענקת מידע שימושי אתם מצטיירים כמומחים בתחומכים. כאשר מגיע הרגע של הלקוח לבצע את הרכישה, ברור שהוא יעדיף לקנות ממומחים שהוא סומך על הידע שלהם והיכולת שלהם לספק שרות \ מוצר איכותי.

ערך מוסף ללקוח

כשלקוח מעוניין במוצר או שרות מסוים, השלב הראשון הוא הבירור. שלב הבירור מורכב משיטוט בחנויות ואתרים כדי לראות במה מדובר, מה הן האפשרויות ומה טווח המחירים.

הרכישה לוא דוקא הולכת להתבצע באותו היום. מטרתכם היא שביום הרכישה ללקוח תהיה גישה מידית וזיכרון ברור של האתר שלכם. דבר זה יכול לקרות אם הוא סימן את האתר שלכם ברשימת המועדפים שלו. דרך מצוינת לודא שפעולה רצויה זו תתבצע, היא לספק מידע או כלים שהלקוח ירצה להשתמש בהם שוב. ברגע שיש לאתר שלכם ערך בעיני הלקוח, כך סביר יותר שהוא יסמן את האתר, ישוב אליו וכתוצאה מכך יבצע בו רכישות.

הפצה ויראלית של מידע שמוביל חזרה אליכם

ברגע שיש לכם כלים מעניינים או אינפורמציה שימושית באתר, כך עולה הסבירות שבעלי בלוגים ואתרים אישיים יזכירו אתכם באתרם או יספקו לינק לאתר שלכם. לאתרים אלה אין אינטרס לקדם אתר שהוא מסחרי בלבד. האינטרס שלהם נכנס אם יש באתר שלכם משהו בעל ערך לקוראים שלהם.

כמו כן, מתווספת בפניכם אופציה שיווקים נוספת: הפצת מאמרים. ישנם אלפי מגזינים אינטרנטים ואתרי מאמרים שמחפשים חומרים.

ברגע שהמאמרים שלכם, עם לינק חזרה אליכם, יתחילו לרוץ באינטרנט, הם ימשיכו להתפרס ברשת מאתר לאתר ומאדם לאדם שמחפשים בדיוק את המידע הזה. לשימחתכם, כל בן אדם שנהנה מהמידע הזה מובל ישירות לאתר שלכם, למוצר ולשרות שלכם.

אינפורמציה ככלי אופטימיזציה

אופטימיזצית אתרים היא תחום שעוסק בעיקר במיקום האתר שלכם במנוע החיפוש. מאמרים באתר, תורמים בצורה ניכרת למאמצי האופטימיזציה. הסיבה הראשונה היא הטקסט. חלק עיקרי באופטימיזציה הוא שימוש במילות מפתח שמתאימות לעסק שלכם, כדי שבהקלדת אותן המילים במנוע החיפוש על ידי לקוח פוטנציאלי תופיעו כמה שיותר גבוה בעמוד התוצאות.

כתיבת מאמרים באתר בתחומכם, מאפשרת להכניס טקסט עשיר במילות מפתח רלוונטיות לאתר שלכם ובכך להעצים את האופטימיזציה של האתר.

גורם משמעותי נוסף באופטימיזצית אתרים הוא לינקים. ככל שיש לכם יותר לינקים מאתרים  איכותים אחרים שמצביעים לכיוון האתר שלכם, כך מנועי החיפוש יראו אתכם כאתר יותר חשוב. מנועי החיפוש רואים לינקים כ"הצבעה" עבור האתר שלכם.

ברגע שיש מאמר שלכם עם לינק חזרה לאתר, באתר אחר, הערך שלכם עולה בעיני מנועי החיפוש. וכמה שהמאמרים יתפשטו ברשת בצורה ויראלית יותר ויפורסמו באתרים נוספים, כך מספר הלינקים שלכם ימשיך לעלות. כאן גם החשיבות הנוספת של בעלי בלוגים ואתרים אישיים שיספקו לינקים חזרה לאתר שלכם.

אינפורמציה באתר מסחרי יכולה להעניק לכם יתרונות משמעותיים על פני המתחרים ולהגדיל את ערך האתר שלכם בעיני לקוחות פוטנציאלים. מיום ליום הרשת בדרכה נותנת המון הטבות לאתרים בעלי חשיבות בנושאם למשתמש, כדאי ורצוי להצטרף למשחק. מאמרים אחרונים

קישורים
- פרסומת

חיפוש באתר
מפת האתר

אתר זה שייך לחברת SEOweb קידום אתרים באינטרנט.