משרדי פרסום

מחפשים משרד פרסום איכותי? מידע על משרדי פרסום

סיוע בבחירת משרד פרסום ומידע

פרסום הוא אמצעי ליצירת דיאלוג עם קהל, מטרתו להעביר מסר או מספר מסרים, גלויים או סמויים  לקהל. מטרת הפרסום היא ליצור חשיפה של המוצר בשוק לקהל רחב או לקהל ממוקד. תפקידו ליידע את הקהל לגבי מוצר או שירות מסוים תוך השענות על טכניקות שכנוע. הכלים שעומדים בידי משרד פרסום הם אמצעי התקשורת למיניהם: טלוויזיה, רדיו, אינטרנט, עיתונים ואפיקים נוספים.

משרדי פרסום

לרוב שחושבים על פירמות פרסום, חושבים על חברות גדולות המפרסמות באמצעי התקשורת ההמוניים. אך ישנם משרדים המספקים שירותים גם לעסקים בינוניים וקטנים, המעוניינים לפרסם מוצרים או שירותים. קיימת טענה כי קמפיין יעיל יכול להביא לתוצאות המבוקשות גם עם תקציב קטן, בניגוד לכך קמפיין שאינו יעיל יחטיא את המטרה גם אם התקציב היה עצום.

תפקידו של משרד פרסום

על פי רוב, המשרדים השונים מציעים שרות שאינו זול, שכן תכנון, בנייה והוצאה לפועל של קמפיין דורש השקעה ועבודה מרובה. חברת פרסום מתחילה את תהליך בניית הקמפיין דרך עבודת תחקיר מעמיקה עוד הרבה לפני תכנונו. צוות המשרד יבדוק תחילה מהו המוצר אותו רוצים לשווק, מהו חזון החברה, מהם היתרונות של המוצרים או השירותים על פני שירותיהם ומוצריהם של המתחרים וכיו"ב.

בהמשך יתבצע מחקר שוק מקיף לבדיקת קהל  היעד הרלוונטי של המוצר ומיפוי האמצעים שבעזרתם ראוי לפרסם - בהתאם לאילוצים והצרכים השונים. לאחר מכן יש לבנות את תוכנית מסע הפרסום האידיאלית עבור הלקוח. התוכנית תכלול: סל מסרים שיווקיים, מיפוי מדיה, פילוח קהל יעד ועוד.

בניית מיתוג באמצעות הקמפיין

השלב הבא שבאחריות משרד פרסום הוא בניית הקמפיין עצמו. חלק זה כולל את מיתוג המוצר, המסר והעיצוב. מתפקידו למתג את המוצר או השירות הנתון: לייצר קונספט מילולי וחזותי של המוצר כגון עיצוב לוגו, הן מן הבחינה המילולית והן מן הבחינה החזותית. עליה להדגיש את יתרונות המוצר או השירות על פני מוצרים ושירותים אחרים בשוק.

כאשר אנחנו מדברים על מיתוג אנחנו למעשה מדברים על הגברת המודעות בקרב לקוחות פוטנציאליים, יצירת מוניטין והגברת נאמנות של לקוחות למוצר או לשירות. מיתוג נכון יכול להוות בסיס להוספת מוצרים או שירותים נוספים שהחברה רוצה למכור.

בשלב הבא יוצג הקמפיין בפרזנטציה מול הלקוח. לאחר מכן יוצג מסע הפרסום בפני קבוצות מיקוד, במטרה לבדוק טיב הקמפיין והשפעתו על קהל היעד. משהפיילוט עבר את עינהם הבוחנת של המשתתפים בקבוצת המיקוד בהצלחה - תתבצע רכישת שטחי פרסום במדיות השונות והקמפיין יצא אל הפועל.

בדיקת יעילות הקמפיין

שלב אחרון בתהליך, הנמצא באחריות משרדי פרסום, הוא בדיקת יעילות הקמפיין. בשלב זה צריך לתת מענה לשאלות כגון: האם הקמפיין שכוון לקהל היעד הרלוונטי אכן הגיע לקהל היעד, האם קהל היעד זוכר את המסר הפרסומי, האם הקהל אהב את הפרסומת וכמובן שאלת השאלות - האם הפרסום הביא לעלייה בצריכת המוצר או השירות.

לסיכום, משרד פרסום מוצלח ישכיל להדגיש את הפרטים החשובים שהוגדרו, והצלחת הפרסום מצליחה להסב את תשומת הלב של קהל היעד לפרטים אלו. הקישור בין המותג למוצר יוצר בקרב הצרכנים את הזיכרון של המוצר גם הרבה לאחר שהקמפיין יגמר.

משרדי פרסום בישראל

Euro Tel-Aviv           JWT            אדלר חומסקי & ורשבסקי         אריאלי פובליסיס

אשכנזי זלצמן       ג' יפית       גיתם     גליקמן נטלר סמסונוב      גלר נסיס        זרמון גולדמן

יהושע - TBWA           מקאן אריקסון            ראובני פרידן      אלמוג       שלמור אבנון עמיחי

בי מדיה         זה-זה        שקד

משרדי פרסום באינטרנט (אינטראקטיב)

   אידיאולוג'יק       A & M       איי ברקן         IOP          אינטר אקטיקה         אינסנטיב        אמיר להב

   אנובה          ארק אינטראקטיב        בנפיט גרופ         גרוני אינטראקטיב        די סאי        נקסט - אין

  TBWA      דימדיה         היינט         וילנאי         טוויסטד        ישראל אלקסה         מור אינטראקטיב

     מקאן דיגיטאל            נטספרינט אינטראקטיב          סאצ'י & סאצ'י          סולומון אינטראקטיב

למידע נוסף על פרסום יעיל באינטרנט, לחץ כאן: מידע אודות פרסום באינטרנט
מאמרים אחרונים

קישורים
- פרסום
- יחסי ציבור
- קידום אתרים
- מיתוג
- עיצוב לוגו
- בניית אתרים
- קופירייטינג

חיפוש באתר
מפת האתר

אתר זה שייך לחברת SEOweb קידום אתרים באינטרנט.